ERPE: Strona główna XARA XTREME - ZAAWANSOWANA GRAFIKA DLA KAŻDEGO
SmartToolkit - ULEPSZ SWÓJ TELEFON Smartphone
ZNAKI GRAFICZNE, PROJEKTY LOGO i PROJEKTY STRON WWW
Strona główna ERPE ERPE SmartToolkit Xara Xtreme Projekty logo i stron WWW Kontakt Kontakt
» Strefa SmartToolkit
[SKINS] Skórki
[ICON SETS] Ikonki
[GADGETS] Gadżety
[LANGS] Lokalizacje
Sztuczki i porady
» Strefa Xara Xtreme
Przewodniki po polsku
Stwórz swoje logo 3D
» Logo i strony WWW
Projekty logo
Projekty WWW
Jakość
Zasady
Cennik
Oraz...
Do pobrania
Kontakt
Zostaw swoją opinię

PRAWA AUTORSKIE I ZASADY UŻYTKOWANIA SERWISU


Żeby wszystko było jasne...Prawa autorskie do stron WWW i treści na nich prezentowanych

Dołożyłem wszelkich starań, aby zapewnić jak najwyższą jakość stron WWW i prezentowanych na nich materiałów. Jednak nie jestem niomylny czy idealny i tym samym mogły tu pojawić się błędy. Nie ponoszę odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę będące następstwem korzystania z informacji zawartych na tych stronach WWW, ani za szkody wynikajace z błędów czy wadliwie funkcjonujących stron serwisu.
Proszę o kontakt w każdej sprawie związanej z funkcjonalnością czy jakością tych stron WWW.

Wszelkie prawa do wyglądu, układu stron oraz treści i materiałów tu zamieszczonych są zastrzeżone. Tym samym żadna ich część (układ, wygląd i treść) nie może być powielana lub rozpowszechniana bez mojej zgody (o którą raczej nietrudno) w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób.
Umieszczenie łączy (linków, odnośników) do tych stron WWW na innych stronach, serwisach czy witrynach jest mile widziane i nie wymaga żadnej zgody z mojej strony.Prawa autorskie do projektów logo i stron WWW

Wszelkie projekty znaków graficznych, logo, wizualizacji oraz projekty stron WWW dostępne na tych stronach są mojego autorstwa i tym samym podlegają ochronie zgodnie z którąś z ustaw. Zamieszczone zostały tu głownie w celach pokazowych (czytaj reklamowych i marketingowych). Nie mam jednak nic przeciwko temu, aby były one wykorzystane przez osoby trzecie w dowolnych, byle pożytecznych celach.
Oprócz materiałów wymienionych poniżej, które są oficjalnie zastrzeżone (były lub są wykorzystywane) przez inne osoby, firmy czy instytucje, wszystkie inne można wykorzystywać do celów informacyjnych, niekomercyjnych, komercyjnych lub prywatnych. Mogą też być dowolnie modyfikowane.Materiały zastrzeżone (których wykorzystywanie może być niezgodne z prawem):

Projekt logo i witryny "Auto Jaksa J. Michalczyk"
Projekt wyróżnienia "Produkt roku - WirtuaLAB"
Projekt logo (znaku graficznego) "Digital Content"Znaki towarowe produktów wymienianych na tych stronach

Znaki graficzne i loga produktów: Xara Xtreme, Paint Shop Pro, Dreamweaver, TextPad, TIDY, KeyPlus, Ogonki 97 są własnością odpowiednich firm i instytucji. Zostały tu zamieszczone jedynie w celach pokazowych i ich dalsze wykorzystywanie możliwe jest zapewne tylko za zgodą właścieli.Oprogramowanie dostępne w sekcji "Do pobrania"

Wszystkie programy, które są dostępne do pobrania są oznaczone jako "freeware" i jako takie dopuszczone do "wolnego obrotu". Są jednak chronione prawem własności intelektualnej ich autorów i powinny być używane i dystrybuowane dalej zgodnie z zasadami zawartymi w plikach informacyjnych dołączonych do każdego z pakietów.ERPE lub Pelcu czyli:

Radek Pelc
ul. Nad strumykiem 18/3
05-509 Józefosław
tel: +48 609 790 181

© 2006 Radek Pelc