ERPE: Strona główna XARA XTREME - ZAAWANSOWANA GRAFIKA DLA KAŻDEGO
SmartToolkit - ULEPSZ SWÓJ TELEFON Smartphone
ZNAKI GRAFICZNE, PROJEKTY LOGO i PROJEKTY STRON WWW
Strona główna ERPE ERPE SmartToolkit Xara Xtreme Projekty logo i stron WWW Kontakt Kontakt
» Strefa Xara Xtreme
Przewodniki po polsku
Stwórz swoje logo 3D
» Strefa SmartToolkit
[SKINS] Skórki
[ICON SETS] Ikonki
[GADGETS] Gadżety
[LANGS] Lokalizacje
Sztuczki i porady
» Logo i strony WWW
Projekty logo
Projekty WWW
Jakość
Zasady
Cennik
Oraz...
Do pobrania
Kontakt
Zostaw swoją opinię
REKLAMA
SmartToolkit - lepszy smartphone
4 Shared - miejsce dla Twoich plików
Najlepszy serwis samochodów japońskich

PRZEWODNIKI XARA XTREME PO POLSKU
Xara 3D » Stwórz swoje logo 3D
Korzystając z udostępnionego tu skrypu Xara 3D możesz w kilka sekund stworzyć i zapisać swoje własne logo 3D, nagłowek strony WWW, czy też po prostu ciekawy napis. Do dzieła!


Krok po kroku przez Xara Extreme
Aby samodzelnie poznać tajniki i możliwości Xara Xtreme trzeba poświęcić wiele czasu. Można też posiąść tę wiedzę znacznie szybciej korzystając z Xara Xtreme tutorials, przewodników tworzonych przez użytkowników kolejnych wersji programu, artystów tworzących w Xarze oraz przez guru Xary, Gary'ego W. Priestera, publikującego swoje porady na stronach XaraXone.

Dla wszystkich tych, dla których język angielski (w którym głównie prezentowane są przewodniki Xara) stanowi barierę, spróbowałem niektóre z nich przetłumaczyć. Pozwoli to zapewne rozpocząć zabawę (a może profesjonalna pracę?) z Xarą tym, którym aplikacja ta wydała się godna uwagi.

Poniżej znajdują się już dostępne Przewodniki Xara Xtreme po polsku. Zapraszam do czytania i życzę miłej nauki. Proszę też o kontakt w przypadku uwag do tłumaczeń (które zapewne nie są idealne)...


Odtworzenie żelowego logo QuickTime » Odtworzenie żelowego logo Apple QuickTime
Gary W.Priester, październik 2006

Przystępny przewodnik obejmujący wiele aspektów działania Xary. Przeznaczony dla użytkowników na wszelkich poziomach zaawansowania, choć znajomość działania Xara Xtreme może być przydatna. Efekt końcowy - odtworzenie świetnego żelowego logo Apple QuickTime.

Tworzenie realistycznego ołówka » Tworzenie realistycznego ołówka
José Campoy, październik 2006

Szybki, prosty i przejrzysty przewodnik napisany przez jednego z mistrzów Xary. W kilku prostych krokach opisuje on jak stworzyć realistyczny rysunek ołówka czy kredki.

Klasyczny srebrny widelec » Klasyczny srebrny widelec
Gary W.Priester, wrzesień 2006

Dość skomplikowany, wymagający znajomości paru sztuczek przewodnik, przeznaczony raczej dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. Uczy jednak wielu ciekawych możliwości Xary, a efektem jest uchwycenie elegancji i ciepła klasycznego srebra.


Jajcarskie efekty » Jajcarskie efekty
José Campoy, wrzesień 2006

Prosty, szybki i pouczający przewodnik przeznaczony dla użytkowników właściwie na każdym poziomie zaawansowania - nie znając Xary też sobie poradzisz. A przy okazji świetnego efektu sporo praktycznej wiedzy o pracy na warstwach.


» Pobierz demo lub kup Xara Xtreme
Poznaj wszystkie możliwości jakie oferuje Xara Xtreme lub Xara Extreme Pro i pobierz demo tej aplikacji. Przekonaj się sam jakie to proste i zarazem potężne narzędzie.

» Xara.com
Pełna oferta Xary, w tym narzędzia do tworzenia internetowej grafiki 3D, graficznych pasków nawigacyjnych na WWW, nagłowków oraz niezbędne dodatki, takie jak czcionki czy gotowe moduły.

» XaraXone
Xara Xone jest najlepszym źródłem informacji o możliwościach narzędzi Xary. Znajdziesz tam przewodniki, porady, tipsy i tricki, galerie mistrzów, darmowe dodatki i inne przydatne zasoby.

© 2006 Radek Pelc