ERPE: Strona główna XARA XTREME - ZAAWANSOWANA GRAFIKA DLA KAŻDEGO
SmartToolkit - ULEPSZ SWÓJ TELEFON Smartphone
ZNAKI GRAFICZNE, PROJEKTY LOGO i PROJEKTY STRON WWW
Strona główna ERPE ERPE SmartToolkit Xara Xtreme Projekty logo i stron WWW Kontakt Kontakt
» Strefa Xara Xtreme
Przewodniki po polsku
Stwórz swoje logo 3D
» Strefa SmartToolkit
[SKINS] Skórki
[ICON SETS] Ikonki
[GADGETS] Gadżety
[LANGS] Lokalizacje
Sztuczki i porady
» Logo i strony WWW
Projekty logo
Projekty WWW
Jakość
Zasady
Cennik
Oraz...
Do pobrania
Kontakt
Zostaw swoją opinię
REKLAMA
e-SMOK.eu - ekskluzywne e-papierosy.
4 Shared - miejsce dla Twoich plików
AutoJaksa - serwis samochodów japońskich

XARA XTREME


Xara Xtreme

Xara Xtreme to najprostsze w obsłudze narzędzie do tworzenia profesjonalnej grafiki, łączące obsługę rysunków, obrazów bitowych, tekstu i animacji Flash z unikalnymi cechami dającymi moc, elastyczność i wygodę pracy. Aplikacja dostarcza wszystkiego, czego potrzeba do codziennej obsługi plików graficznych, od prostych poprawek zdjęć cyfrowych, przez tworzenie logo i znaków graficznych, po super szczegółowe ilustracje i obrazy - prawdziwe dzieła sztuki. Xara Xtreme jest w pewien sposób podobna do Corel Draw!, ale znacznie "mniejsza" i sprytniejsza, czym zaskarbiła sobie przychylność wielu użytkowników na całym świecie.
Xara Xtreme dostępna jest obecnie w dwóch wersjach: standardowej oraz PRO, która oferuje dodatkowo kilka zaawansowanych funkcjonalności.Co można zrobić z Xara Xtreme:
Xara Xtreme Xara Xtreme Xara Xtreme Xara Xtreme

» Zobacz całą galerię Xara Xtreme na stronach Xara.comPrzewodniki Xara Xtreme po polsku » Przewodniki Xara Xtreme po polsku
Poznaj tajniki obsługi Xara Xtreme przechodząc krok po kroku przetłumaczone na język polski przewodniki napisane przez zaawansowanych użytkowników tej aplikacji. Od ekspresowych dla początkujących, po bardzo zaawansowane wymagające sporej wiedzy wstępnej i cierpliwości. Nauczysz się szybko i to od samych mistrzów!


Xara 3D » Stwórz swoje logo 3D
Korzystając z udostępnionego tu skrypu Xara 3D możesz w kilka sekund stworzyć i zapisać swoje własne logo 3D, nagłowek strony WWW, czy też po prostu ciekawy napis. Do dzieła!» Pobierz demo lub kup Xara Xtreme
Poznaj wszystkie możliwości jakie oferuje Xara Xtreme lub Xara Extreme Pro i pobierz demo tej aplikacji. Przekonaj się sam jakie to proste i zarazem potężne narzędzie.

» Xara.com
Pełna oferta Xary, w tym narzędzia do tworzenia internetowej grafiki 3D, graficznych pasków nawigacyjnych na WWW, nagłowków oraz niezbędne dodatki, takie jak czcionki czy gotowe moduły.

» XaraXone
Xara Xone jest najlepszym źródłem informacji o możliwościach narzędzi Xary. Znajdziesz tam przewodniki, porady, tipsy i tricki, galerie mistrzów, darmowe dodatki i inne przydatne zasoby.

© 2006 Radek Pelc